TARGI REKLAMY REMA DAYS, Warszawa 10-12 luty 2009r

13.02.2009

Agencja Reklamowa ARS NOMINEM uczestniczyła w jednych z największych w Europie targach reklamy Rema Days w Warszawie. Na targach można było oglądnąć prezentacje aż 450 wystawców z branży reklamowej i jej pokrewnej. W pięciu halach swoje wyroby z trzech dziedzin na jakie zostały podzielone targi:


Out & DoorDays, to miejsce gdzie można było nawiązać współpracę i zapoznać się z ofertą firm  specjalizujących się w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej takiej jak: reklama mobilna, billboardy, plakaty, reklama świetlna, materiały POS i inne.

GiftDays, to miejsce gdzie można było zapoznać się z największą w Polsce ofertą firm specjalizujących się w produkcji i dystrybucji upominków reklamowych.

TechnologyDays, to sektor gdzie można było porozmawiać i zobaczyc ofertę firm z sektora druku, haftu, graweru, tampondruku itp.

RemaCongress, tutaj natomiast można było uczestniczyć w kongresie poświęconym doświadczeniom na polu komunikacji marketingowej, forum zawierało cykl wykładów dla zwiedzających i wystawców.


tl_files/portfolio/AKTUALNOSCI/2009/targi-rema-days-LED-DUZY.jpg tl_files/portfolio/AKTUALNOSCI/2009/targi-rema-days-flagi.jpg

tl_files/portfolio/AKTUALNOSCI/2009/targi-rema-days-czapki.jpg tl_files/portfolio/AKTUALNOSCI/2009/targi-rema-days-druk.jpg

tl_files/portfolio/AKTUALNOSCI/2009/targi-rema-days-LED.jpg

Wróć

Dodaj komentarz

Wysuwany Like Box - www.blog.klocus.pl
facebook

AKTURALNOŚCI